Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „AUKŠTO SLĖGIO HIDRAULINĖS SISTEMOS“ buvo įkurta 2001  metais liepos mėn. 23 d . Įmonės įregistravimo  NR. AB01-115, KLAIPĖDA

„AUKŠTO SLĖGIO HIDRAULINĖS SISTEMOS“ šiuo metu įmonė  yra gerai žinoma Klaipėdos  ir  Klaįpėdos  apskrityje  hidraulikos  sferoje. Įmonė sėkmingai priima įmonių ir  individualių asmenų užsakymus, susijusius  su  hidraulinių ir pneaumatinių įrenginių  remontu, taisymu. Taip pat įmonė  parduoda įvairių rūšių hidraulinius komponentus: hidraulines jungtis, žiedus, sandariklius ir kt. detales, reikalingas hidraulinių įrengimų remontui.

UAB  „AUKŠTO SLĖGIO HIDRAULINĖS SISTEMOS“ veiklos strategija orientuota į rinkos plėtrą - naujų rinkų paiešką ir įsisavinimą, stiprinant pozicijas jau įsisavintose rinkose. Konkurencija skatina domėtis naujovėmis, neatidėliojant spręsti atliekamų darbų kokybės klausimus.

Pagrindiniai  mūsų prekių  tiekėjai ir gamintojai  yra iš Europos šalių. Mūsų tiekėjai yra Vokietijos, Italijos ir Olandijos šalys. Todėl prekių kokybė atitinka Europos standartus ir yra patikima mūsų  Lietuvos rinkai. Partnerystė su užsienio šalių tiekėjais jau tęsiasi nuo įsikūrimo laikų 2001 metų.